Produkte > KNOWLES SYFER > 0805J0500471MATE03
0805J0500471MATE03
0805J0500471MATE03 Knowles Syfer
SMDX2YE03.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.045" (1.15mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 pF
Type: Pass Through
Height (Max): 0.045" (1.15mm)
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805J0500471MATE03 Knowles Syfer
Description: CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.045" (1.15mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 pF, Type: Pass Through, Height (Max): 0.045" (1.15mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805J0500471MATE03 0805J0500471MATE03 Hersteller : Knowles Syfer SMDX2YE03.pdf Description: CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 50V
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 470 pF
Type: Pass Through
Height (Max): 0.045" (1.15mm)
auf Bestellung 14348 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
0805J0500471MATE03 0805J0500471MATE03 Hersteller : Knowles Syfer X2YDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X2Y 50V 470pF 20% EMI Filter AEC-Q200