Produkte > SYFER TECHNOLOGY > 0805J0500473MXTE03
0805J0500473MXTE03
0805J0500473MXTE03 Syfer Technology
x2ydatasheet.pdf
Hersteller: Syfer Technology
Cap Feed Through 0.047uF 50VDC X7R 20% Pad Flat 0805 125°C
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805J0500473MXTE03 Syfer Technology
Description: CAP PASSTHRU 0.047UF 50V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.045" (1.15mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF, Type: Pass Through, Height (Max): 0.045" (1.15mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805J0500473MXTE03 0805J0500473MXTE03 Hersteller : Syfer Technology x2ydatasheet.pdf Cap Feed Through 0.047uF 50VDC X7R 20% Pad Flat 0805 125°C
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
0805J0500473MXTE03 0805J0500473MXTE03 Hersteller : Knowles Syfer X2Y-Filters.aspx Description: CAP PASSTHRU 0.047UF 50V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.045" (1.15mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Type: Pass Through
Height (Max): 0.045" (1.15mm)
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Type: Pass Through
Height (Max): 0.045" (1.15mm)
Mindestbestellmenge: 9
0805J0500473MXTE03 0805J0500473MXTE03 Hersteller : Knowles Syfer X2YDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 805 0.047uF 50v X7R 20% X2Y Filter