Produkte > SYFER TECHNOLOGY > 0805J1000102MXTE01
0805J1000102MXTE01
0805J1000102MXTE01 Syfer Technology
76271803914254827627097380765484syfer-mlc-catalogue_2015.pdf
Hersteller: Syfer Technology
Cap Feed Through 0.001uF 100VDC X7R 20% Pad Flat 0805 125°C
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805J1000102MXTE01 Syfer Technology
Description: CAP FEEDTHRU 1000PF 100V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 27dB @ 100MHz, Height (Max): 0.045" (1.15mm), Capacitance: 1000 pF, Current: 300 mA, Type: Feed Through.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805J1000102MXTE01 0805J1000102MXTE01 Hersteller : Knowles Syfer E01-300mA.aspx Description: CAP FEEDTHRU 1000PF 100V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 27dB @ 100MHz
Height (Max): 0.045" (1.15mm)
Capacitance: 1000 pF
Current: 300 mA
Type: Feed Through
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 27dB @ 100MHz
Height (Max): 0.045" (1.15mm)
Capacitance: 1000 pF
Current: 300 mA
Type: Feed Through
Mindestbestellmenge: 23
0805J1000102MXTE01 0805J1000102MXTE01 Hersteller : Knowles Syfer X2YDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 805 1000pF 100v X7R 20% 3-Term C Filter