Produkte > KNOWLES SYFER > 0805J1000222MXTE01
0805J1000222MXTE01
0805J1000222MXTE01 Knowles Syfer
E01-300mA.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 100V 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W x 0.045" H (2.00mm x 1.25mm x 1.15mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 34dB @ 100MHz
Height (Max): 0.045" (1.15mm)
Capacitance: 2200 pF
Current: 300 mA
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805J1000222MXTE01 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 100V 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W x 0.045" H (2.00mm x 1.25mm x 1.15mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Feed Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 34dB @ 100MHz, Height (Max): 0.045" (1.15mm), Capacitance: 2200 pF, Current: 300 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805J1000222MXTE01 0805J1000222MXTE01 Hersteller : Knowles Syfer E01-300mA.aspx Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 100V 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Insertion Loss: 34dB @ 100MHz
Height (Max): 0.045" (1.15mm)
Capacitance: 2200 pF
Current: 300 mA
auf Bestellung 5984 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
0805J1000222MXTE01 0805J1000222MXTE01 Hersteller : Knowles Syfer X2YDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 805 2200pF 100V X7R 20% 3-TERM C FILTER