Produkte > KNOWLES SYFER > 0805J1K00221KJT
0805J1K00221KJT
0805J1K00221KJT Knowles Syfer
C0G-NP0.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.054" (1.37mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805J1K00221KJT Knowles Syfer
Description: CAP CER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.054" (1.37mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805J1K00221KJT 0805J1K00221KJT Hersteller : Knowles Syfer C0G-NP0.aspx Description: CAP CER
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
auf Bestellung 10652 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
0805J1K00221KJT 0805J1K00221KJT Hersteller : Knowles Syfer PSL-1316261.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1kV 220pF X7R 0805 10percent