Produkte > KNOWLES SYFER > 0805J2500681FCT
0805J2500681FCT
0805J2500681FCT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 680PF 250V C0G/NP0 0805
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 680 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805J2500681FCT Knowles Syfer
Description: CAP CER 680PF 250V C0G/NP0 0805, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 680 pF.
Weitere Produktangebote 0805J2500681FCT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805J2500681FCT 0805J2500681FCT Hersteller : Knowles Syfer KNO_16806_MLCC_Catalog_FINAL2_1-1316251.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 680pF C0G (NP0) 0805 1percent
Produkt ist nicht verfügbar
0805J2500681FCT 0805J2500681FCT Hersteller : Syfer tandardMLCCDatasheet-369797.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 680pF C0G (NP0) 0805 1percent