Produkte > KNOWLES SYFER > 0805N100J501NT
0805N100J501NT
0805N100J501NT Knowles Syfer
Comm-Chip-X7R-16V-10kVdc.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
auf Bestellung 225 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805N100J501NT Knowles Syfer
Description: CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.054" (1.37mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 pF.
Weitere Produktangebote 0805N100J501NT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805N100J501NT 0805N100J501NT Hersteller : Knowles Novacap X7R.aspx Description: CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.054" (1.37mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 500V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF