Produkte > KNOWLES SYFER > 0805Y0500333METE03
0805Y0500333METE03
0805Y0500333METE03 Knowles Syfer
X2Y-Filters
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.033UF 50V X7R 0805
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.045" (1.15mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
auf Bestellung 217 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805Y0500333METE03 Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.033UF 50V X7R 0805, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.045" (1.15mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.033 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805Y0500333METE03 0805Y0500333METE03 Hersteller : Knowles Syfer X2YDatasheet-1316268.pdf Feed Through Capacitors X2Y 100V 2.2nF 20% EMI Filter AEC-Q200
auf Bestellung 2799 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
0805Y0500333METE03 0805Y0500333METE03 Hersteller : Knowles Syfer X2Y-Filters Description: CAP CER 0.033UF 50V X7R 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF