Produkte > KNOWLES SYFER > 0805Y1000222MXTE03
0805Y1000222MXTE03
0805Y1000222MXTE03 Knowles Syfer
X2Y-Filters.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 2200PF 100V X7R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.045" (1.15mm)
Capacitance: 2200 pF
auf Bestellung 620 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805Y1000222MXTE03 Knowles Syfer
Description: CAP CER 2200PF 100V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.045" (1.15mm), Capacitance: 2200 pF.
Weitere Produktangebote 0805Y1000222MXTE03
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805Y1000222MXTE03 0805Y1000222MXTE03 Hersteller : Knowles Syfer X2Y-Filters.aspx Description: CAP CER 2200PF 100V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 2200 pF