Produkte > KNOWLES SYFER > 0805Y5000100FCT
0805Y5000100FCT
0805Y5000100FCT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±1%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
auf Bestellung 1042 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805Y5000100FCT Knowles Syfer
Description: CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 pF.
Weitere Produktangebote 0805Y5000100FCT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805Y5000100FCT 0805Y5000100FCT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 500V
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF