Produkte > KNOWLES SYFER > 0805Y5000103MST
0805Y5000103MST
0805Y5000103MST Knowles Syfer
C0G-NP0.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 10000PF 500V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805Y5000103MST Knowles Syfer
Description: CAP CER 10000PF 500V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805Y5000103MST 0805Y5000103MST Hersteller : Knowles Syfer C0G-NP0.aspx Description: CAP CER 10000PF 500V X7R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 500V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 5980 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
0805Y5000103MST 0805Y5000103MST Hersteller : Knowles Syfer PSL.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 500V 10.00 nF +/-20% X7R (2R1) AEC-Q200 FlexiCap/Nickel Barrier