Produkte > KYOCERA AVX > 0805ZD335KAT2A
0805ZD335KAT2A
0805ZD335KAT2A KYOCERA AVX
cx5r.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3.3UF 10V X5R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Capacitance: 3.3 µF
auf Bestellung 8568 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805ZD335KAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3.3UF 10V X5R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Capacitance: 3.3 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805ZD335KAT2A 0805ZD335KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components cx5r.pdf Cap Ceramic 3.3uF 10V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R
auf Bestellung 2995 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 335
0805ZD335KAT2A 0805ZD335KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX cx5r.pdf Description: CAP CER 3.3UF 10V X5R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 3.3 µF
Mindestbestellmenge: 40
0805ZD335KAT2A 0805ZD335KAT2A Hersteller : AVX cx5r-776519.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 3.3uF X5R 0805 10%
auf Bestellung 945 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
0805ZD335KAT2A 0805ZD335KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX cx5r.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 3.3uF X5R 0805 1 0%