Technische Details 08080EA-12S-E6-D2 NMB
Description: 80X80X80MM, 12VDC, 15,800/16,300, Features: Auto Restart, Dual Speed, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 15800 RPM Front, 16300 RPM Rear, Air Flow: 141.0 CFM (3.95m³/min), Width: 80.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cULus, VDE, Fan Type: Tubeaxial (Dual), Noise: 79.0dB(A), Static Pressure: 10.000 in H2O (2490.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 118 W.
Preis | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08080EA-12S-E6D-2 | Hersteller : NMB Technologies Corporation |