0840CDMCCDS-150MC
0840CDMCCDS-150MC Sumida America Components Inc.
0840CDMCCDS%20(en).pdf?t=1585060697
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 4.5A 70 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.319" L x 0.307" W (8.10mm x 7.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 70mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.4A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0840CDMCCDS-150MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 4.5A 70 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.319" L x 0.307" W (8.10mm x 7.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 70mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.4A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 4.5 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0840CDMCCDS-150MC 0840CDMCCDS-150MC Hersteller : Sumida America Components Inc. 0840CDMCCDS%20(en).pdf?t=1585060697 Description: FIXED IND 15UH 4.5A 70 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Metal
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A
auf Bestellung 9057 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
0840CDMCCDS-150MC 0840CDMCCDS-150MC Hersteller : Sumida Corporation 0840cdmccdsen.pdf Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 15uH 20% 100KHz Metal 4.5A 0.07Ohm DCR T/R