Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 0859DP18A1920001E
0859DP18A1920001E
0859DP18A1920001E Johanson Technology Inc.
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: DIPLEXER LPF/HPF 859MHZ/1920MHZ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 824MHz ~ 894MHz / 1.85GHz ~ 1.99GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 0.75dB
High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 0.55dB
Return Loss (Low Band / High Band): 12.0dB / 12.0dB
Part Status: Active
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0859DP18A1920001E Johanson Technology Inc.
Description: DIPLEXER LPF/HPF 859MHZ/1920MHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 824MHz ~ 894MHz / 1.85GHz ~ 1.99GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 0.75dB, High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 0.55dB, Return Loss (Low Band / High Band): 12.0dB / 12.0dB, Part Status: Active.