Produkte > GRAYHILL INC. > 08S36-11-1-10N
08S36-11-1-10N Grayhill Inc.
08-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH ROTARY 10POS 250MA 115V
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08S36-11-1-10N Grayhill Inc.
Rotary Switches Rotary Switch,Standard, shaft/panel seal, 36°, 4 deck, 1 pole/deck, 11 positions/pole, non-shorting.
Weitere Produktangebote 08S36-11-1-10N
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
08S36-11-1-10N 08S36-11-1-10N Hersteller : Grayhill Rotary_08,09-335035.pdf Rotary Switches Rotary Switch,Standard, shaft/panel seal, 36°, 4 deck, 1 pole/deck, 11 positions/pole, non-shorting