Produkte > AMPHENOL RF > 095FPZFJZSG-024
095FPZFJZSG-024
095FPZFJZSG-024 Amphenol RF
95FPZFJZSG-XXX.pdf
Hersteller: Amphenol RF
Cable Assembly Coaxial 0.61m FAKRA to FAKRA PL-F
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 095FPZFJZSG-024 Amphenol RF
Description: CBL ASSY FAKRA JACK TO PLUG 24", Packaging: Bag, Features: Z Code, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: Fakra to Fakra, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: RG-58, 1st Connector: Fakra III (Gen 3.0) Jack, 2nd Connector: Fakra II (Gen 2.0) Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 45 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
095FPZFJZSG-024 095FPZFJZSG-024 Hersteller : Amphenol RF 95FPZFJZSG-XXX.pdf Description: CBL ASSY FAKRA JACK TO PLUG 24"
Packaging: Bag
Features: Z Code
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: Fakra to Fakra
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: RG-58
1st Connector: Fakra III (Gen 3.0) Jack
2nd Connector: Fakra II (Gen 2.0) Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 25 Stücke:
095FPZFJZSG-024 095FPZFJZSG-024 Hersteller : AMPHENOL RF 95FPZFJZSG-XXX.pdf Description: AMPHENOL RF - 095FPZFJZSG-024 - RF COAX CABLE, FAKRA STR PLUG-JACK, 24"
tariffCode: 85442000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: Y-EX
Kabellänge - Imperial: 24"
Mantelfarbe: -
euEccn: NLR
Steckverbinder auf Steckverbinder: FAKRA Plug to FAKRA Jack
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Kabellänge - Metrisch: 610mm
Impedanz: 50ohm