Produkte > BEL FUSE INC. > 0ADBP0250-RE
0ADBP0250-RE
0ADBP0250-RE Bel Fuse Inc.
ds-cp-0adbx-series.pdf
Hersteller: Bel Fuse Inc.
Description: FUSE CERM 250MA 1KVAC 1KVDC 3AB
Packaging: Bulk
Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Size / Dimension: 0.266" Dia x 1.292" H (6.76mm x 32.82mm)
Fuse Type: Cartridge, Ceramic
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 10kA
Current Rating (Amps): 250 mA
Voltage Rating - AC: 1 kV
Voltage Rating - DC: 1 kV
Melting I²t: 0.009
auf Bestellung 529 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0ADBP0250-RE Bel Fuse Inc.
Description: FUSE CERM 250MA 1KVAC 1KVDC 3AB, Packaging: Bulk, Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial), Size / Dimension: 0.266" Dia x 1.292" H (6.76mm x 32.82mm), Fuse Type: Cartridge, Ceramic, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cURus, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 10kA, Current Rating (Amps): 250 mA, Voltage Rating - AC: 1 kV, Voltage Rating - DC: 1 kV, Melting I²t: 0.009.
Weitere Produktangebote 0ADBP0250-RE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0ADBP0250-RE 0ADBP0250-RE Hersteller : Bel Circuit Protection ds-cp-0adbx-series.pdf Fuse Cartridge Fast Acting 0.25A 600V Axial 6.76 X 32.82mm Ceramic Box
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
0ADBP0250-RE 0ADBP0250-RE Hersteller : Bel Fuse ds_cp_0adbx_series-1664157.pdf Fuses with Leads - Through Hole FUSE, CERAMIC TUBE 250mA, 1000VAC/VDC