Produkte > Verschiedene Bauteile > Other components 3 > 1,0 kOhm 1206=10pin/8R 5% ±200ppm/°C 746X101102JP
1,0 kOhm 1206=10pin/8R 5% ±200ppm/°C 746X101102JP
Produktcode: 105833
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller:
Verschiedene Bauteile > Other components 3
Produkt ist nicht verfügbar
Preis
746X101102JP 746X101102JP Hersteller : CTS Resistor Products 74x_Series.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 1K OHM 1206
Resistance (Ohms): 1k
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 63mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 10
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Number of Resistors: 8
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
746X101102JP 746X101102JP Hersteller : CTS Electronic Components 74x-1133528.pdf Resistor Networks & Arrays 1Kohms 25V 5%
auf Bestellung 12545 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Resistance (Ohms): 1k
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power Per Element: 63mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 10
Mounting Type: Surface Mount