Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > 1.5CE200A TR PBFREE
1.5CE200A TR PBFREE
1.5CE200A TR PBFREE Central Semiconductor Corp
1.5CE6.8CA-400CA.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 171VWM 274VC DO201
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 171V
Supplier Device Package: DO-201
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 190V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 274V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 290 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5CE200A TR PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 171VWM 274VC DO201, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 171V, Supplier Device Package: DO-201, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 190V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 274V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 1.5CE200A TR PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
1.5CE200A TR PBFREE 1.5CE200A TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor 1.5CE6.8CA-400CA.PDF ESD Suppressors / TVS Diodes 200 VBR 171 Vrwm 274 Vc 5.5A