Produkte > VISHAY > 1.5KE13A-E3/54
1.5KE13A-E3/54
1.5KE13A-E3/54 Vishay
doc88301.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Uni-Dir 11.1V 1.5KW 2-Pin Case 1.5KE T/R
auf Bestellung 4200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5KE13A-E3/54 Vishay
Description: TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC 1.5KE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 82.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11.1V, Supplier Device Package: 1.5KE, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 12.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5KE13A-E3/54 1.5KE13A-E3/54 Hersteller : Vishay doc88301.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 11.1V 1.5KW 2-Pin Case 1.5KE T/R
auf Bestellung 4200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1400
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 82.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11.1V
Supplier Device Package: 1.5KE
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 12.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
1.5KE13A-E3/54 1.5KE13A-E3/54 Hersteller : Vishay General Semiconductor 15ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W 13V Unidirect
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: 1.5KE
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 28
auf Bestellung 127 Stücke:
auf Bestellung 127 Stücke:
1.5KE13A-E3-54 Hersteller : VISHAY 05+06+
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: TVS; 1.5kW; 13.05V; 82.4A; unidirectional; DO201; TransZorb®
Type of diode: TVS
Semiconductor structure: unidirectional
Mounting: THT
Kind of package: 13 inch reel
Max. off-state voltage: 11.1V
Breakdown voltage: 13.05V
Max. forward impulse current: 82.4A
Manufacturer series: 1.5KE
Peak pulse power dissipation: 1.5kW