1.5KE13CA-TP
1.5KE13CA-TP Micro Commercial Components
1.5ke6.8ca-1.5ke550cado-201ae.pdf
Hersteller: Micro Commercial Components
TVS Diode Single Bi-Dir 11.1V 1.5KW 2-Pin DO-201AE T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5KE13CA-TP Micro Commercial Components
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-201AE, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 83.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11.1V, Supplier Device Package: DO-201AE, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 12.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive.
Weitere Produktangebote 1.5KE13CA-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-201AE, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 83.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11.1V
Supplier Device Package: DO-201AE
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 12.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Produkt ist nicht verfügbar
1.5KE13CA-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) 1_5KE6_8_C__A__1_5KE550_C__A__DO_201AE_-3419921.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W TVS