Produkte > VISHAY > 1.5KE160CA-E3/73
1.5KE160CA-E3/73
1.5KE160CA-E3/73 Vishay
doc88301.pdf
Hersteller: Vishay
TVS Diode Single Bi-Dir 136V 1.5KW 2-Pin Case 1.5KE Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5KE160CA-E3/73 Vishay
Description: TVS DIODE 136VWM 219VC 1.5KE, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 136V, Supplier Device Package: 1.5KE, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 152V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 219V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 1.5KE160CA-E3/73
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5KE160CA-E3/73 1.5KE160CA-E3/73 Hersteller : Vishay doc88301.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 136V 1.5KW 2-Pin Case 1.5KE Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
1.5KE160CA-E3/73 Hersteller : Vishay 15ke.pdf Двунапр. супрессор 160В 5%, 1500Вт, DO-201AA, DO-27 Група товару: Супресори Од. вим: шт
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 136V
Supplier Device Package: 1.5KE
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 152V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 219V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
1.5KE160CA-E3/73 1.5KE160CA-E3/73 Hersteller : Vishay General Semiconductor 15ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W 160V Bidirect
1.5KE160CA-E3/73 1.5KE160CA-E3/73 Hersteller : Vishay Semiconductors 15ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W 160V Bidirect