Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 1.5KE170CA_R2_00001
1.5KE170CA_R2_00001
1.5KE170CA_R2_00001 Panjit International Inc.
1.5KE_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSI
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-201AE, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 145V
Supplier Device Package: DO-201AE
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 162V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 234V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 1225 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5KE170CA_R2_00001 Panjit International Inc.
Description: GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSI, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-201AE, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 145V, Supplier Device Package: DO-201AE, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 162V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 234V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 1.5KE170CA_R2_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
1.5KE170CA_R2_00001 1.5KE170CA_R2_00001 Hersteller : Panjit ECDED3C916B5707DD5C75D7F4005671A3497F89C556A9E0A5156F500A6C40B56.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W,Transient Voltage Suppressors,DO-201AE,145V,BI