Produkte > PANJIT > 1.5KE180A_AY_00001
1.5KE180A_AY_00001
1.5KE180A_AY_00001 Panjit
6D820D20BCB6C60D98091DE6590F080A8CEE3416D6E6791F0262EFFCF4F61B93.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W Transient Voltage Suppressors 154V UNI
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5KE180A_AY_00001 Panjit
Category: Unidirectional TVS THT diodes, Description: Diode: TVS; 1.5kW; 171÷189V; 6.1A; unidirectional; DO201AE; 1.5KE, Type of diode: TVS, Max. off-state voltage: 154V, Breakdown voltage: 171...189V, Max. forward impulse current: 6.1A, Semiconductor structure: unidirectional, Case: DO201AE, Mounting: THT, Leakage current: 1µA, Kind of package: Ammo Pack, Peak pulse power dissipation: 1.5kW, Manufacturer series: 1.5KE, Features of semiconductor devices: glass passivated.
Weitere Produktangebote 1.5KE180A_AY_00001
Produkt ist nicht verfügbar
1.5KE180A_AY_00001 Hersteller : PanJit Semiconductor Category: Unidirectional TVS THT diodes
Description: Diode: TVS; 1.5kW; 171÷189V; 6.1A; unidirectional; DO201AE; 1.5KE
Type of diode: TVS
Max. off-state voltage: 154V
Breakdown voltage: 171...189V
Max. forward impulse current: 6.1A
Semiconductor structure: unidirectional
Case: DO201AE
Mounting: THT
Leakage current: 1µA
Kind of package: Ammo Pack
Peak pulse power dissipation: 1.5kW