Produkte > PANJIT > 1.5KE180CA_AY_00001
1.5KE180CA_AY_00001
1.5KE180CA_AY_00001 Panjit
0F2732C4BC7222AD53EBD90654D039D6C787551AE0C71EF83BD26AE2FE98994E.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W Transient Voltage Suppressors 154V BI
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5KE180CA_AY_00001 Panjit
Category: Bidirectional TVS THT diodes, Description: Diode: TVS; 171÷189V; 6.1A; bidirectional; DO201AE; Ammo Pack, Type of diode: TVS, Max. off-state voltage: 154V, Breakdown voltage: 171...189V, Max. forward impulse current: 6.1A, Semiconductor structure: bidirectional, Case: DO201AE, Mounting: THT, Leakage current: 1µA, Kind of package: Ammo Pack, Peak pulse power dissipation: 1.5kW, Manufacturer series: 1.5KE, Features of semiconductor devices: glass passivated.
Weitere Produktangebote 1.5KE180CA_AY_00001
Produkt ist nicht verfügbar
1.5KE180CA_AY_00001 Hersteller : PanJit Semiconductor Category: Bidirectional TVS THT diodes
Description: Diode: TVS; 171÷189V; 6.1A; bidirectional; DO201AE; Ammo Pack
Type of diode: TVS
Max. off-state voltage: 154V
Breakdown voltage: 171...189V
Max. forward impulse current: 6.1A
Semiconductor structure: bidirectional
Case: DO201AE
Mounting: THT
Leakage current: 1µA
Kind of package: Ammo Pack
Peak pulse power dissipation: 1.5kW