Produkte > PANJIT > 1.5KE200A_AY_00001
1.5KE200A_AY_00001
1.5KE200A_AY_00001 Panjit
4F2DEBFA1E99E29683C7B35716C41F81BFCDD72EFEA10BC37FCBA97E4AB90413.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W Transient Voltage Suppressors 171V UNI
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5KE200A_AY_00001 Panjit
Category: Unidirectional TVS THT diodes, Description: Diode: TVS; 1.5kW; 190÷210V; 5.5A; unidirectional; DO201AE; 1.5KE, Type of diode: TVS, Peak pulse power dissipation: 1.5kW, Max. off-state voltage: 171V, Breakdown voltage: 190...210V, Max. forward impulse current: 5.5A, Semiconductor structure: unidirectional, Case: DO201AE, Mounting: THT, Leakage current: 1µA, Manufacturer series: 1.5KE, Kind of package: Ammo Pack, Features of semiconductor devices: glass passivated.
Weitere Produktangebote 1.5KE200A_AY_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
1.5KE200A_AY_00001 Hersteller : PanJit Semiconductor Category: Unidirectional TVS THT diodes
Description: Diode: TVS; 1.5kW; 190÷210V; 5.5A; unidirectional; DO201AE; 1.5KE
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 1.5kW
Max. off-state voltage: 171V
Breakdown voltage: 190...210V
Max. forward impulse current: 5.5A