Produkte > VISHAY > 1.5KE24A-E3/73
1.5KE24A-E3/73
1.5KE24A-E3/73 Vishay
doc88301.pdf
Hersteller: Vishay
TVS Diode Single Uni-Dir 20.5V 1.5KW 2-Pin Case 1.5KE Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5KE24A-E3/73 Vishay
Description: TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC 1.5KE, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 45.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20.5V, Supplier Device Package: 1.5KE, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 22.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33.2V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 1.5KE24A-E3/73
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5KE24A-E3/73 1.5KE24A-E3/73 Hersteller : Vishay doc88301.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 20.5V 1.5KW 2-Pin Case 1.5KE Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
1.5KE24A-E3/73 Hersteller : Vishay 15ke.pdf однонапр. супрессор 24В 5%, 1500Вт, DO-201AE Група товару: Супресори Од. вим: шт
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 45.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20.5V
Supplier Device Package: 1.5KE
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 22.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33.2V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
1.5KE24A-E3/73 1.5KE24A-E3/73 Hersteller : Vishay Semiconductors 15ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W 24V Unidirect