Produkte > PANJIT > 1.5KE36A_AY_00001
1.5KE36A_AY_00001
1.5KE36A_AY_00001 Panjit
4639313134463043453632383039313736364330374430443835453236434141.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W Transient Voltage Suppressors 30.8V UNI
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5KE36A_AY_00001 Panjit
Category: Unidirectional TVS THT diodes, Description: Diode: TVS; 1.5kW; 34.2÷37.8V; 30A; unidirectional; DO201AE; 1.5KE, Type of diode: TVS, Peak pulse power dissipation: 1.5kW, Max. off-state voltage: 30.8V, Breakdown voltage: 34.2...37.8V, Max. forward impulse current: 30A, Semiconductor structure: unidirectional, Case: DO201AE, Mounting: THT, Leakage current: 1µA, Kind of package: Ammo Pack, Manufacturer series: 1.5KE, Features of semiconductor devices: glass passivated.
Weitere Produktangebote 1.5KE36A_AY_00001
Produkt ist nicht verfügbar
1.5KE36A_AY_00001 Hersteller : PanJit Semiconductor Category: Unidirectional TVS THT diodes
Description: Diode: TVS; 1.5kW; 34.2÷37.8V; 30A; unidirectional; DO201AE; 1.5KE
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 1.5kW
Max. off-state voltage: 30.8V
Breakdown voltage: 34.2...37.8V
Max. forward impulse current: 30A