1.5SMC120A R7G
1.5SMC120A R7G Taiwan Semiconductor Corporation
1.5SMC%20SERIES_S2207.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 102VWM 165VC DO214AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 102V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 114V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 165V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC120A R7G Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 102VWM 165VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 102V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 114V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 165V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 1.5SMC120A R7G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5SMC120A R7G 1.5SMC120A R7G Hersteller : Taiwan Semiconductor 1.5SMC%20SERIES_S2207.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 1500W 120V 5% Unidir ectional TVS