Produkte > YAGEO > 1.5SMC130CA/TR13
1.5SMC130CA/TR13
1.5SMC130CA/TR13 YAGEO
1.5SMC_1.pdf
Hersteller: YAGEO
Description: 1.5SMC, DO-214AB, 111V, 179V, RE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 111V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 124V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 179V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC130CA/TR13 YAGEO
Description: 1.5SMC, DO-214AB, 111V, 179V, RE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 111V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 124V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 179V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5SMC130CA/TR13 1.5SMC130CA/TR13 Hersteller : YAGEO 1.5SMC_1.pdf Description: 1.5SMC, DO-214AB, 111V, 179V, RE
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
auf Bestellung 50 Stücke:
auf Bestellung 50 Stücke:
auf Bestellung 10 Stücke:
1.5SMC130CA TR13 1.5SMC130CA TR13 Hersteller : Central Semiconductor 1.5smc6.8ca_200ca-49569.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes Bi-Directional TVS 1500W 130V 1.0mA