1.5SMC160A/TR13 YAGEO
Hersteller: YAGEO
Description: 1.5SMC, DO-214AB, 136V, 219V, RE
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 136V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 152V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 219V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC160A/TR13 YAGEO
Description: 1.5SMC, DO-214AB, 136V, 219V, RE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 136V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 152V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 219V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 1.5SMC160A/TR13
|---|---|---|---|---|---|
1.5SMC160A TR13 | Hersteller : Central Semiconductor Corp |
Description: TVS DIODE 136VWM SMC |
auf Bestellung 2450 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
auf Bestellung 10 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
1.5SMC160A/TR13 | Hersteller : YAGEO |
Produkt ist nicht verfügbar |
1.5SMC160A TR13 | Hersteller : Central Semiconductor |
ESD Suppressors / TVS Diodes Uni-Directional TVS 1500W 160V 1.0mA |