Produkte > YAGEO > 1.5SMC160A/TR13
1.5SMC160A/TR13
1.5SMC160A/TR13 YAGEO
1_5smc.pdf
Hersteller: YAGEO
Description: 1.5SMC, DO-214AB, 136V, 219V, RE
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 136V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 152V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 219V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 2740 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC160A/TR13 YAGEO
Description: 1.5SMC, DO-214AB, 136V, 219V, RE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 136V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 152V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 219V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 1.5SMC160A/TR13
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5SMC160A TR13 1.5SMC160A TR13 Hersteller : Central Semiconductor Corp 1.5SMC6.8A_200A.PDF Description: TVS DIODE 136VWM SMC
auf Bestellung 2450 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
auf Bestellung 10 Stücke:
1.5SMC160A/TR13 1.5SMC160A/TR13 Hersteller : YAGEO 1_5smc.pdf Description: 1.5SMC, DO-214AB, 136V, 219V, RE
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
1.5SMC160A TR13 1.5SMC160A TR13 Hersteller : Central Semiconductor 1.5smc6.8a_200a-370543.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes Uni-Directional TVS 1500W 160V 1.0mA