1.5SMC16A V7G
1.5SMC16A V7G Taiwan Semiconductor Corporation
1.5SMC%20SERIES_S2207.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC DO214AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 70A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13.6V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 15.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 22.5V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC16A V7G Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 70A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13.6V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 15.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 22.5V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 1.5SMC16A V7G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5SMC16A V7G 1.5SMC16A V7G Hersteller : Taiwan Semiconductor 1.5SMC%20SERIES_S2207.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 1500W, 16V 5% Unidirectional, TVS