Produkte > YAGEO > 1.5SMC180CA/TR13
1.5SMC180CA/TR13
1.5SMC180CA/TR13 YAGEO
1_5smc.pdf
Hersteller: YAGEO
Description: TVS DIODE 154VWM 246VC DO214AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 154V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 171V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 246V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 2942 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC180CA/TR13 YAGEO
Description: TVS DIODE 154VWM 246VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 154V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 171V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 246V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 1.5SMC180CA/TR13
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5SMC180CA TR13 1.5SMC180CA TR13 Hersteller : Central Semiconductor Corp get_document.php?cmp=1&mergetype=pd&mergepath=pd&pdf_id=1.5SMC6.8CA_200CA.PDF Description: TVS DIODE 154V 246V SMC
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
1.5SMC180CA TR13 1.5SMC180CA TR13 Hersteller : Central Semiconductor 1.5smc6.8ca_200ca-49569.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes Bi-Directional TVS 1500W 180V 1.0mA
1.5SMC180CA/TR13 1.5SMC180CA/TR13 Hersteller : Yageo 1_5SMC_1-3002991.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes BID Wkg154V 1CH SMD DO214AB2 Bkdn171V