1.5SMC18A R6
1.5SMC18A R6 Taiwan Semiconductor Corporation
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 3000W DO214AB SMC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 60A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15.3V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 17.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 25.5V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC18A R6 Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 3000W DO214AB SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 60A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15.3V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 17.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 25.5V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Discontinued at Digi-Key.
Weitere Produktangebote 1.5SMC18A R6
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5SMC18A R6 1.5SMC18A R6 Hersteller : Taiwan Semiconductor ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W 18V 5% Unidire ctional TVS