Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR > 1.5SMC200CA TR13 PBFREE
1.5SMC200CA TR13 PBFREE
1.5SMC200CA TR13 PBFREE Central Semiconductor
1.5smc6.8ca_200ca.pdf
Hersteller: Central Semiconductor
TVS Diode Single Bi-Dir 171V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC200CA TR13 PBFREE Central Semiconductor
Description: TVS DIODE 171VWM 274VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 171V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 190V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 274V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 1.5SMC200CA TR13 PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 171V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 190V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 274V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)