1.5SMC200CA TR13
1.5SMC200CA TR13 Central Semiconductor Corp
get_document.php?cmp=1&mergetype=pd&mergepath=pd&pdf_id=1.5SMC6.8CA_200CA.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 171V 274V SMC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC200CA TR13 Central Semiconductor Corp
Description: TVS DO-214AB 171V 274V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 171V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 190V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 274V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 1.5SMC200CA TR13
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5SMC200CA/TR13 1.5SMC200CA/TR13 Hersteller : YAGEO 1_5smc.pdf Description: TVS DO-214AB 171V 274V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 171V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 190V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 274V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
1.5SMC200CA/TR13 1.5SMC200CA/TR13 Hersteller : Yageo 1_5SMC_1-3002991.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes BID Wkg171V 1CH SMD DO214AB2 Bkdn200V