Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 1.5SMC22A-AU_R2_000A1
1.5SMC22A-AU_R2_000A1
1.5SMC22A-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
1.5SMC-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSI
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Automotive
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 49A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18.8V
Supplier Device Package: SMC (DO-214AB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 20.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30.6V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC22A-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
Description: GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSI, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Automotive, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 49A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18.8V, Supplier Device Package: SMC (DO-214AB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 20.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30.6V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 1.5SMC22A-AU_R2_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: Automotive
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
1.5SMC22A-AU_R2_000A1 1.5SMC22A-AU_R2_000A1 Hersteller : Panjit 1_5SMC_AU_SERIES-1864870.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 1500W Transient Voltage Suppressors 18.8V UNI