Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR > 1.5SMC24CA TR13 PBFREE
1.5SMC24CA TR13 PBFREE Central Semiconductor
1.5smc6.8ca_200ca.pdf
Hersteller: Central Semiconductor
Surface Mount Silicon Bi-Directional Glass Passivated Junction Transient Voltage Suppressors
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC24CA TR13 PBFREE Central Semiconductor
Description: TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 45A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20.5V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 22.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33.2V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 1.5SMC24CA TR13 PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 45A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20.5V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 22.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33.2V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
1.5SMC24CA TR13 PBFREE 1.5SMC24CA TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor 1.5SMC6.8CA_200CA.PDF ESD Protection Diodes / TVS Diodes Bi-Directional TVS 1500W 24V 1.0mA