Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR > 1.5SMC30A TR13 PBFREE
1.5SMC30A TR13 PBFREE
1.5SMC30A TR13 PBFREE Central Semiconductor
1.5smc6.8a200a.pdf
Hersteller: Central Semiconductor
TVS Diode Single Uni-Dir 25.6V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC30A TR13 PBFREE Central Semiconductor
Description: TVS DIODE 25.6VWM 41.4VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 36A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 25.6V, Supplier Device Package: SMC, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 28.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 41.4V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 1.5SMC30A TR13 PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5SMC30A TR13 PBFREE 1.5SMC30A TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp 1.5SMC6.8A_200A.PDF Description: TVS DIODE 25.6VWM 41.4VC SMC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 36A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 25.6V
Supplier Device Package: SMC
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 28.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 41.4V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
1.5SMC30A TR13 PBFREE 1.5SMC30A TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor 1.5SMC6.8A_200A.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes Uni-Directional TVS 1500W 30V 1.0mA