Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 1.5SMC30CA_R1_00001
1.5SMC30CA_R1_00001
1.5SMC30CA_R1_00001 Panjit International Inc.
1.5SMC_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 36A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 25.6V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 28.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 41.4V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC30CA_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 36A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 25.6V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 28.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 41.4V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5SMC30CA_R1_00001 1.5SMC30CA_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. 1.5SMC_SERIES.pdf Description: TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
1.5SMC30CA_R1_00001 1.5SMC30CA_R1_00001 Hersteller : Panjit 1_5SMC_SERIES-1864780.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W,Transient Voltage Suppressors,SMC,25.6V,BI