Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR > 1.5SMC33A TR13 PBFREE
1.5SMC33A TR13 PBFREE
1.5SMC33A TR13 PBFREE Central Semiconductor
1.5smc6.8a_200a.pdf
Hersteller: Central Semiconductor
TVS Diode Single Uni-Dir 28.2V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC33A TR13 PBFREE Central Semiconductor
Description: TVS DIODE 28.2VWM 45.7VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 33A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28.2V, Supplier Device Package: SMC, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 31.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.7V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 1.5SMC33A TR13 PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5SMC33A TR13 PBFREE 1.5SMC33A TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp 1.5SMC6.8A_200A.PDF Description: TVS DIODE 28.2VWM 45.7VC SMC
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 33A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28.2V
Supplier Device Package: SMC
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.7V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Produkt ist nicht verfügbar
1.5SMC33A TR13 PBFREE 1.5SMC33A TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor 1.5SMC6.8A_200A.PDF ESD Protection Diodes / TVS Diodes Uni-Directional TVS 1500W 33V 1.0mA