Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 1.5SMC36A-AU_R2_000A1
1.5SMC36A-AU_R2_000A1
1.5SMC36A-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
1.5SMC-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 30.8VWM DO214AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30.8V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 34.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 49.9V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 2999 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC36A-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 30.8VWM DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30.8V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 34.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 49.9V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote 1.5SMC36A-AU_R2_000A1
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
1.5SMC36A-AU_R2_000A1 1.5SMC36A-AU_R2_000A1 Hersteller : Panjit 9A3154C586001210C447293694CF84BD3EC8F3C6F5CB2FA992FBA3151DE09BE8.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W,Transient Voltage Suppressors,SMC,30.8V,UNI