Produkte > TAIWAN SEMICONDUCTOR > 1.5SMC39CA V7G
1.5SMC39CA V7G
1.5SMC39CA V7G Taiwan Semiconductor
1.5smc20series_s2207.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor
Diode TVS Single Bi-Dir 33.3V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
auf Bestellung 1700 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1276
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC39CA V7G Taiwan Semiconductor
Description: TVS DIODE 33.3VWM 53.9V DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 29A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33.3V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 37.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.9V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Discontinued at Digi-Key.
Weitere Produktangebote 1.5SMC39CA V7G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5SMC39CA V7G 1.5SMC39CA V7G Hersteller : Taiwan Semiconductor Corporation 1.5SMC%20SERIES_S2207.pdf Description: TVS DIODE 33.3VWM 53.9V DO214AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 29A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33.3V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 37.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.9V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Produkt ist nicht verfügbar
Type: Zener
Applications: Telecom
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
1.5SMC39CA V7G 1.5SMC39CA V7G Hersteller : Taiwan Semiconductor 1.5SMC%20SERIES_S2207.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W, 39V, 5%, Bidirectional, TVS