Produkte > PANJIT > 1.5SMC39CA-AU_R2_000A1
1.5SMC39CA-AU_R2_000A1
1.5SMC39CA-AU_R2_000A1 Panjit
1_5SMC_AU_SERIES-1864700.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W,Transient Voltage Suppressors,SMC,33.3V,BI
auf Bestellung 2990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC39CA-AU_R2_000A1 Panjit
Description: TVS DIODE 33.3VWM 53.9V DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 28A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33.3V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 37.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.9V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5SMC39CA-AU_R2_000A1 1.5SMC39CA-AU_R2_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. 1.5SMC-AU_SERIES.pdf Description: TVS DIODE 33.3VWM 53.9V DO214AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 28A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33.3V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 37.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.9V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 232 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1