Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 1.5SMC39CA_R1_00001
1.5SMC39CA_R1_00001
1.5SMC39CA_R1_00001 Panjit International Inc.
1.5SMC_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 33.3VWM 53.9V DO214AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 28A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33.3V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 37.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.9V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 794 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC39CA_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 33.3VWM 53.9V DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 28A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33.3V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 37.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.9V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 1.5SMC39CA_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5SMC39CA_R1_00001 1.5SMC39CA_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. 1.5SMC_SERIES.pdf Description: TVS DIODE 33.3VWM 53.9V DO214AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
1.5SMC39CA_R1_00001 1.5SMC39CA_R1_00001 Hersteller : Panjit 1_5SMC_SERIES-1864835.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W,Transient Voltage Suppressors,SMC,33.3V,BI
Produkt ist nicht verfügbar
1.5SMC39CA-R1-00001 1.5SMC39CA-R1-00001 Hersteller : Panjit 1_5SMC_SERIES-1864835.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 1.5KW 39V