Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 1.5SMC47CA-AU_R2_000A1
1.5SMC47CA-AU_R2_000A1
1.5SMC47CA-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
1.5SMC-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSI
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Automotive
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 40.2V
Supplier Device Package: SMC (DO-214AB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 44.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 64.8V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC47CA-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
Description: GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSI, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Automotive, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 40.2V, Supplier Device Package: SMC (DO-214AB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 44.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 64.8V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 1.5SMC47CA-AU_R2_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Automotive
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
1.5SMC47CA-AU_R2_000A1 1.5SMC47CA-AU_R2_000A1 Hersteller : Panjit 1_5SMC_AU_SERIES-1865042.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 1500W Transient Voltage Suppressors 40.2V BI