1.5SMC51CA R6
1.5SMC51CA R6 Taiwan Semiconductor Corporation
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 1500W DO214AB SMC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 22A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43.6V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 48.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 70.1V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC51CA R6 Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 1500W DO214AB SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 22A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43.6V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 48.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 70.1V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 1.5SMC51CA R6
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1.5SMC51CA R6 1.5SMC51CA R6 Hersteller : Taiwan Semiconductor 1.5SMC SERIES_O1708-1224212.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 1500W, 51V, 5% BIDIRECTIONAL, TVS