Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR > 1.5SMC51CA TR13 PBFREE
1.5SMC51CA TR13 PBFREE
1.5SMC51CA TR13 PBFREE Central Semiconductor
1.5smc6.8ca_200ca.pdf
Hersteller: Central Semiconductor
TVS Diode Single Bi-Dir 43.6V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC51CA TR13 PBFREE Central Semiconductor
Description: TVS DIODE 43.6VWM 70.1VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 21.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43.6V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 48.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 70.1V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 1.5SMC51CA TR13 PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 21.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43.6V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 48.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 70.1V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
1.5SMC51CA TR13 PBFREE 1.5SMC51CA TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor 1.5SMC6.8CA_200CA.PDF ESD Protection Diodes / TVS Diodes Bi-Directional TVS 1500W 51V 1.0mA